Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Karolina Żuk

Karolina Żuk

Instruktorka zajęć wokalnych, aktorka, wokalistka, uczestniczka show TVP „The Voice of Poland" oraz „Bitwa na głosy". Jest absolwentką Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

 

W latach 2007 – 2010 grała w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni, aktualnie występuje w spektaklach sceny SAM w Gdyni. Nominowana przez Akademię Fonograficzną do prestiżowej nagrody FRYDERYKA za jeden z projektów muzycznych, w którym brała udział.

 

Przez 8 lat wokalistka zespołu folkowo – rockowego Rzepczyno, z którym koncertowała w Polsce i za granicą. Od 3 lat jest członkinią stowarzyszenia nauczycielskiego Natural Voice Perfection w Krakowie, gdzie na bieżąco poszerza swoją wiedzę na temat prawidłowej emisji oraz rehabilitacji głosu.

 

Od dwóch lat współpracuje z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego w Warszawie. Od 2016 r. zaczęła pracę w Akademii Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie, gdzie zajmuje się lekcjami indywidualnymi oraz organizacją warsztatów wokalnych. Dodatkowo koncertuje z Formacją BimBamBom oraz jako chórzystka z zespołem Ich Troje.

Data dodania: 2019-05-21 21:58:56
Data edycji: 2019-05-21 22:02:32
Ilość wyświetleń: 1393
Bądź z nami
Aktualności i informacje