Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Czym się zajmujemy

Założycielem MIDORI MUSIC STUDIO jest Anna Joncel - wokalistka i pedagog. Edukację muzyczną rozpoczęła nauką gry na skrzypcach i fortepianie w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu. Szkoła muzyczna stała się dla niej źródłem rozwoju nie tylko podstawowych zdolności artystycznych, ale również podstawą odkrycia jej prawdziwej pasji - sceny i śpiewu. 

 

Absolwentka Wychowania Muzycznego (instrument główny - fortepian) Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Artystów, Twórców i Animatorów Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów przez 5 lat pracowała m.in w Fukuoce (Japonia), Szanghaju i Dubaju, jako wokalistka i reżyser widowisk muzycznych. W 2005 roku założyła formację jazzową „Ania Joncel Sekstet”, z którą brała udział w wielu muzycznych wydarzeniach i koncertach jazzowych. Formacja została zaproszona do uczestniczenia 
w m.in. w Lecie Jazzowo-Bluesowym w Galerii EL w Elblągu u boku Lory Szafran, Zbigniewa Namysłowskiego oraz Miry Kubasińskiej. 

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection". Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych "MiX SINGING" u Pani Soni Lachowolskiej - prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection", wokalistki jazzowej Karoliny Glazer oraz Katarzyny Idzikowskiej – autoryzowanego nauczyciela techniki CVT w Polsce. Uczennica Katarzyny Godzisz-Antonik (NVP). Brała udział w masterclass Jaimego Vendery oraz Kevina Mahogany - amerykańskich wokalistów i trenerów wokalnych oraz w interdyscyplinarnym szkoleniu z emisji i higieny głosu, prowadzonym przez Danielę Stieff - Tostes, wybitną laryngolog, foniatrę, wokalistkę i nauczycielkę wokalną, a także konsultantkę medyczną IVTOM i NVP.

Data dodania: 2018-08-09 15:10:32
Data edycji: 2018-11-16 08:27:08
Ilość wyświetleń: 2973

Music is fun

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje