Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Karolina Żuk

Karolina Żuk

Instruktorka zajęć wokalnych, aktorka, wokalistka, uczestniczka show TVP „The Voice of Poland" oraz „Bitwa na głosy". Jest absolwentką Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

 

W latach 2007 – 2010 grała w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni, aktualnie występuje w spektaklach sceny SAM w Gdyni. Nominowana przez Akademię Fonograficzną do prestiżowej nagrody FRYDERYKA za jeden z projektów muzycznych, w którym brała udział.

 

Przez 8 lat wokalistka zespołu folkowo – rockowego Rzepczyno, z którym koncertowała w Polsce i za granicą. Od 3 lat jest członkinią stowarzyszenia nauczycielskiego Natural Voice Perfection w Krakowie, gdzie na bieżąco poszerza swoją wiedzę na temat prawidłowej emisji oraz rehabilitacji głosu.

 

Od dwóch lat współpracuje z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego w Warszawie. Od 2016 r. zaczęła pracę w Akademii Sztuk Scenicznych i Estradowych w Warszawie, gdzie zajmuje się lekcjami indywidualnymi oraz organizacją warsztatów wokalnych. Dodatkowo koncertuje z Formacją BimBamBom oraz jako chórzystka z zespołem Ich Troje.

Data dodania: 2019-05-21 21:58:56
Data edycji: 2019-05-21 22:02:32
Ilość wyświetleń: 1036

Music is fun

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje