Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Warsztaty Muzyczne

Warsztaty Muzyczne

Teatr Syrena zaprasza na jedyne w swoim rodzaju czterotygodniowe warsztaty muzyczne pt. „Letnie gorące ulice” według autorskiego programu wybitnej wokalistki i pedagog Anny Serafińskiej. Start 7 lipca 2014!! Cykl spotkań zakończy się koncertem na dużej scenie Teatru Syrena 7 sierpnia 2014 roku.

 

W dobie kreowania kolorowego opakowania, a nie dobrego produktu muzycznego, w erze chwilowych karier i jednosezonowych gwiazd telewizyjnych show potrzebny jest w muzyce powrót do korzeni. Do odpowiedzi na pytanie – czym jest dla mnie muzyka? Sposobem na zarobienie pieniędzy? Na powierzchowną zmianę wizerunku? Na zdobycie popularności mierzonej kliknięciami „Lubię to!”? Jak dojrzeć siebie w sztuce, którą tworzę, jak świadomie wychować się do życia z muzyką, jak zmienić swój stosunek do niej, by funkcjonować z nią w idealnej harmonii? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli Wam prowadząca „Letnie gorące ulice” Anna Serafińska, laureatka prestiżowego międzynarodowego konkursu dla wokalistów jazzowych na Montreux Jazz Festival i zdobywczyni wielu innych wyróżnień, autorka m.in. albumów „Gadu Gadu” i „Groove Machine”. 

 

Szukam osób, które traktują śpiewanie jako formę wyrażania siebie i nie potrafią, z różnych powodów, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich kwestie – mówi Serafińska. – Podobnie, jak wielu ludzi błąkających się po tym świecie, zastanawia mnie, dlaczego na naszym podwórku tak mało wokalistów ma szansę odcisnąć indywidualne, silne piętno na muzycznej mapie świata w dziś tak szeroko przecież otwartym nowoczesnym społeczeństwie... Moim marzeniem od zawsze było i będzie spróbować mieć maleńki wpływ na zmianę tej sytuacji. 

 

„Letnie gorące ulice” to projekt mający na celu przybliżenie uczestnikom wszystkich etapów produkcji muzycznego wydarzenia – od stworzenia koncepcji poprzez pracę nad emisją głosu, swoją osobowością i własnym stosunkiem do muzyki aż do finalnej realizacji całego założenia na scenie przy spotkaniu z publicznością. Teatr Syrena, od lat będący jedną z muzycznych scen Warszawy, to idealne miejsce, by zdobyć wiedzę o tym, jak w muzyce realizować się nie tylko z profesjonalizmem, lecz także z pasją, zaangażowaniem i spełnieniem. 

 

Anna Serafińska planuje zbudować grupę złożoną z indywidualności, silną własną różnorodnością. Spotkania odbywać się będą w każdy poniedziałek, wtorek i środę lipca w godzinach 10.00-14.00 i 15.30-19.00. Początek 7 VII 2014. Żeby wziąć udział w warsztatach, należy do 15 czerwca 2014 r. przesłać na adres warsztaty@teatrsyrena.pl dwa nagrania swojego śpiewu (a capella lub z akompaniamentem). Próbki posłużą artystce do wyboru 20 osób, które wejdą w skład grupy warsztatowej. Odbądź podróż w głąb siebie, odnajdź tam muzykę i wejdź z nami na scenę Teatru Syrena! 

Koszt warsztatów – 1000 zł (12 całodziennych zajęć). 

Naucz się, jak śpiewać i w śpiewaniu się nie pogubić! Jak zrobić karierę i się w niej nie zatracić! Jak poświecić się muzyce, ale wciąż zostać sobą! 

Informacje i zapisy: warsztaty@teatrsyrena.pl oraz tel. 22 101 16 15.

Data dodania: 2014-06-16 16:01:00
Data edycji: 2018-11-16 08:35:05
Ilość wyświetleń: 1739

Music is fun

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje